Ballı Sabun Mucizesi

2018-02-07 13:34:55 0 By: John Times Read: 436


Cildinde leke, siyah nokta, akne gibi daha pek çok sorun yaşayan kimseler genelleyecek olursak soluğu cildiye polikliniklerinde almaktadır. Biler bu yönteme tamamen hatalı bir yöntem olarak bakmıyoruz elbette ama şunu da bilmek gerekir ki tıbbi anlamdaki her ürünün yan etkileri mevcuttur. İlla ki sizlere yan etki gösterir diyemeyiz ama şu da bir gerçek ki bir yer düzelirken belki de sizin haberiniz olmadan başka yerlerin düzeni bozulmaktadır. Bunun içindir ki bizce en uygun yöntem öncelikle doğal çözümlere yönelmek. 
Organik hayıt balını direk olarak yüzünüze peeling şeklinde de uygulayabilirsiniz ama birbirinden doğal balların oluşturmuş oldukları ballı sabunları denemenizi şiddet ile tavsiye ederiz. Göz yakmayan organik ballı sabunlarımız ile cildinizi hep genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşturun. Çünkü görünüm her şeyden önemli bir etkendir. Yüzdeki ölü derilerin atılması ve lekelerin giderilmesi için bu sorunlardan yakınanların göz bebeği olan ballı sabunlarımız sizler için hem sitelerimizde hem de satış mağazamızda bulunmaktadır. Zararın neresinden dönerseniz üzülmeyin kardasınız!  Organik ballı sabun ile yüzünüzü yıkayıp (isterseniz biraz yüzünüzde bekletebilirsiniz de) biraz bekledikten sonra gül suyu ile nemlendirebilirsiniz. Sabun zaten cildin nem dengesini koruyan bir içeriğe sahiptir fakat bazı cilt tiplerinin ekstra bir neme ihtiyacı vardır. Bu yüzdende hem yumuşaklık hem de parlaklık veren ikilisi olan gül suyu ile birlikte kullanımı önerilmektedir. Güzel kalmak dileği ile!

Comments

Write Comment

 Sitemizde satmakta olduğumuz kestane, çam ,çiçek ,organik lavanta balı karakovan ve petekli bal gibi hiçbir katkı maddesi içermeyen tamamen doğal bal,arı sütü, polen ve  Sıvı propolis gibi tüketicinin tercihlerine en güvenilir şekilde yanıt verebilmektedir. Doğal olarak üretilen ballı, polenli ve propolisli sabunları da siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. 

  

text_heading